مربع جادویی ساغلام
  • 1396/11/17 14:36
  • 26348
چالش جذاب برای مربی ترک تراکتور

مربع جادویی ساغلام

سرخ های تبریز در نیم فصل رقابتهای لیگ فعال تر از تمامی تیم ها ظاهر شدند و توانستند بازیکنان خوب و سرشناسی به ترکیب خود اضافه کنند.

گروه ورزشی زیتون؛ تراکتورسازی هرچند جایگاه مناسبی در جدول رده بندی این فصل رقابتها ندارد اما حضور سرمربی ترک روی نیمکت این تیم و نمایش جذاب در بازی گذشته اکنون هواداران را امیدوار تر از گذشته کرده است.

سرخ های تبریز در نیم فصل رقابتهای لیگ فعال تر از تمامی تیم ها ظاهر شدند و توانستند بازیکنان خوب و سرشناسی به ترکیب خود اضافه کنند. مهمترین و شاید تاثیرگذارتیرین خرید تراکتوری ها، دروازه بان برزیلی بود که توانسته ضعفهای مشهود در این پست را برطرف کند.

هرچند حضور شربتی و مهدی پور در خط دفاعی و میانی تراکتور هم مثمر ثمر بوده و این دو بازیکن با کیفیت می توانند در بازی های پیش رو کمک زیادی برای موفقیت تیم داشته باشند اما بدون تردید مهمترین خریدهای تراکتور در نیمفصل مربوط به فاز تهاجمی تیم می شود. 

صدور مجوز بازی عالیشاه، جذب احسان پهلوان و دانیال اسماعیلی فر و اسلامی خواه و انتقال ارسلان مطهری و همچنین اضافه شدن مهاجم خارجی را می توان مهمترین اتفاق برای تراکتورسازی در نیم فصل دوم دانست.

احسان پهلوان که توانست مقابل پدیده دبل کند در کنار محمد ابراهیم و ارسلان مطهری، بازی کم نقصی به نمایش گذاشتند، از طرفی با توجه به توانایی بالایی عالیشاه می توان خط حمله آتشین و زهرداری برای تراکتورسازی در ادامه فصل متصور شد، چهاربازیکنی که هم از لحاظ سرعت و هم از لحاظ تکنیک سطح بسیار بالایی دارند و همین مسئله سرعت تیم را به شدت افزایش می دهد.

با حضور بازیکنان جوان و دونده و به قولی مربع سرعتی و تکنیکی تراکتور و از طرفی نیمکت قدرتمند و پر مهره و جوانهایی که تجربه کافی هم اکنون کسب کرده اند روزهای خوبی را می توان برای تراکتورسازی متصور شد. ساغلام اکنون باید مقابل تیم همشهری آزمون سختی را پشت سر بگذارد. بردی که می تواند شرایط تراکتورسازی را به کل متحول کند.

 

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.