برنامه ای که قرار بود در آن از فعالین فرهنگی تجلیل شود دچار بی فرهنگی و فرهنگ غرب زده شده بود/ اگر مسئولان استانی از حاج آقای آل هاشم یاد نمی گیرند ، حداقل حرمتش را نگه دارند
 • 1396/12/13 23:28
 • 26467
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز در گفت وگو با زیتون؛

برنامه ای که قرار بود در آن از فعالین فرهنگی تجلیل شود دچار بی فرهنگی و فرهنگ غرب زده شده بود/ اگر مسئولان استانی از حاج آقای آل هاشم یاد نمی گیرند ، حداقل حرمتش را نگه دارند

کاظمی گفت: دردناکترین قسمت این برنامه این بود که حتی حرمت و احترام این بزرگوار در این برنامه حفظ نشد. اگر مسئولان استانی از حاج آقای آل هاشم یاد نمی گیرند ، حداقل حرمتش را نگه دارند.

به گزارش زیتون، محمد حسین کاظمی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز در گفت وگو با خبرنگار زیتون، در واکنش به حواشی برنامه تجلیل از فعالین استانی، اظهار داشت: متاسفانه اخبار و حواشی تجلیل از فعالین فرهنگی و اجتماعی تبریز ، دل دانشجویان انقلابی و فرهیخته و فعالین فرهنگی را به درد آورد.  

وی گفت: برنامه ای که قرار بود در آن از فعالین فرهنگی تجلیل شود دچار بی فرهنگی و فرهنگ غرب زده شده بود و متأسفانه مسیولین اجرایی و کادر برنامه خواسته و یا ناخواسته درصدد ترویج فرهنگ غربی به جای فرهنگ ناب اسلامی - ایرانی شده بودند.


کاظمی،افزود: استفاده از دختران در کادر اجرایی با ظاهر و پوشش زننده خود تبلیغ فرهنگ برهنگی و توهین به فرهنگ یک ملت و شهر بود.شهر تبریز شهر غیرتمندیست که همیشه فرهنگ و اصالت این شهر زبان زد عام و خاص است ولی متأسفانه گویی مسئولان شهر متوجه اعمالشان نیستند و یا هنوز این فرهنگ اصیل را درک نکرده اند. بی بندوباری و استفاده ابزاری از دختران در این برنامه مایه تاسف همگان به خصوص مردم غیرتمند تبریز شده است.


وی خاطر نشان کرد: مردمی بودن ،  مقید بودن به فرهنگ اصیل و تغییر ساختار غلط که همواره از خصلت های حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای آل هاشم است گویی هنوز هم که هنوزه برای برخی مسئولان روشن نشده است و دردناکترین قسمت این برنامه این بود که حتی حرمت و احترام  این بزرگوار در این برنامه حفظ نشد. اگر مسئولان استانی از حاج آقای آل هاشم یاد نمی گیرند ، حداقل حرمتش را نگه دارند.


وی یاد آور شد: دانشجویان انقلابی از مسئولان استانی و متولیان فرهنگ و قانون در استان خواستار رسیدگی دقیق و سریع به این موضوع و برخورد با خاطیان در هر سمت و مسئولیتی که هستند را دارند.

کلید واژه ها:
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • محمد حسن
  پاسخ ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۳:۰۱
  آفرین به این جوان دانشجو وانقلابی.
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 •  

زیتون آماده دریافت نظرات،اخبار و تحلیل های مخاطبین جهت انعکاس می باشد.